جبهه سایبری

جبهه سایبری | پایگاه نیروهای متخصص مؤمن انقلابی

پروژه ی وب سایت بین المللی عاشورا کلید خورد
عاشورا را صادقانه به جهان معرفی کنیم

طراحی یک وب سایت حرفه ای در رابطه با عاشورا به زبان انگلیسی بهترین راه حلی است که میتوان برای مقابله با اسلام هراسی و نمایش تصویری واقعی از عاشورا به جهانیان به کار گرفت . در مقابل این حجم از محتوای خلاف واقع در فضای مجازی که توسط وب سایت های متعدد در حال انتشار است ، یک وب سایت میتواند جلوی آن بایستد !

ایده ی طراحی وب سایت عاشورا در روز عاشورای سال ۱۳۹۵ به ذهن رسید . ماه ها فعالیت گسترده انجام شد . وب سایت های منتشرکننده ی تصاویر و محتوای خلاف واقع در رابطه با عاشورا به صورت دقیق بررسی شد و نیز با وب سایت ها و خبرگزاری های داخلی از نظر رعایت اصول سئو مقایسه شد . بعد از آن نقاط مختلف جهان از نظر تعداد جستجوی کلمه ی عاشورا در گوگل با یکدیگر مقایسه شدند و طبق آن ، قاره ی آمریکا و سپس اروپا بیشترین جستجوکننده ی کلمه ی ASHURA در دنیا هستند .

ترتیب منطقه ای بیشترین جستجوی کلمه ی Ashura

تحقیقات به صورت حضوری در چند کشور اروپایی و آمریکایی انجام شد و نتایج تاسف باری به دست تیم مجموعه ی عاشورا رسید . تاثیرات منفی جستجوی این کلمه در بین مردم نقاط مختلف دنیا بسیار زیاد و ناراحت کننده هست .

بعد از جمع بندی گزارشات این تحقیقات ، تیم متخصص و مومن مجموعه ی عاشورا اتاق فکری تشکیل داد و برنامه ریزی های خوبی برای فعالیت در این حوزه تعیین کرد . وب سایت عاشورا به زبان انگلیسی به آدرس www.ASHURA.info ساخته شده و هم اکنون در حال توسعه و سئو می باشد .

کلمات کلیدی
نظرات

تبلیغات