جبهه سایبری

جبهه سایبری | پایگاه نیروهای متخصص مؤمن انقلابی

در کمپین جهانی «بگو یا حسین» شرکت کنید
کمپین بگو یا حسین

مجموعه مردم نهاد عاشورا در راستای معرفی ویژگی‌های شخصیتی و هدایت کننده امام حسین(ع) به مردم اقصی نقاط جهان، کمپینی را با نام Say Ya Hussain (بگو یا حسین) راه‌اندازی کرده است.

مجموعه ی مردم نهاد عاشورا که چند ماهی است فعالیت خود را با هدف معرفی صادقانه ی واقعه ی عاشورا و رساندن پیام امام حسین (ع) به مردم جهان شروع کرده ، در راستای معرفی ویژگی های شخصیتی و هدایت کننده ی امام حسین (ع) به مردم اقصی نقاط جهان ، کمپینی را با نام Say Ya Hussain ( بگو یا حسین ) راه اندازی کرده است .

وب سایت Ashura.info از تمامی علاقه مندان به امام حسین (ع) درخواست کرده تا با شرکت در این کمپین ، به روشی نوین و به صورت غیرمستقیم ، امام حسین (ع) را به مردم جهان معرفی کنند .  کمپین بگو یا حسین می گوید در فعالیت های روزانه و اتفاقاتی که در روزمره زندگی هر شخص می افتد و به شخصیت امام حسین (ع) مرتبط است ، با گفتن یک یا حسین ، ایشان را یاد کنند .

در این فراخوان از آنان خواسته شده که تصویری از خود به همراه کاغذی که بر روی آن جملات تعیین شده برای شرکت در کمپین با هشتگ #SayYaHussain وجود دارد را در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنند .

جملاتی از قبیل « اگر ظلم را دیدی و سکوت نکردی ، بگو یا حسین » ؛ « وقتی کسی را بخشیدی و بهش فرصت دوباره دادی ، بگو یا حسین » ؛ « هرگاه نیازمندی را دیدی و بی تفاوت از کنارش عبور نکردی ، بگو یا حسین » ؛ « در راه حق از پی سختی ها و دشواری ها اگر صبور بودی بگو یاحسین » و غیره … که به زبان انگلیسی ترجمه شده است ، برای شرکت در این کمپین ، انتخاب شده و در کانال تلگرامی مجموعه ی عاشورا به آدرس Telegram.me/Ashura_info موجود است .

اتحاد و یک صدایی علاقه مندانِ امام حسین (ع) به خصوص شیعیان در معرفی صادقانه ی حضرت سید الشهدا علیه السلام ، انتقال حسِ انسان دوستانه ، عشق ، محبت و ظلم ستیزی و الگو قرار دادن امام حسین (ع) در تمامی فعالیت های نیکِ روزمره از دیگر اهداف این کمپین جهانی است .

تصاویر منتشر شده از شرکت کنندگان این کمپین ، علاوه بر شبکه های اجتماعی ، در وب سایت رسمی کمپین بگو یا حسین ، وابسته به مجموعه ی عاشورا به آدرس www.Ashura.info/SayYaHussain منتشر خواهد شد ، تا تصاویر شرکت کنندگان در اقصی نقاط دنیا به خوبی پوشش داده شود .

مجموعه ی عاشورا بدون هیچگونه وابستگی به سازمان ها و نهاد های دولتی ، از افراد دغدغه مند و علاقه مند به امام حسین علیه السلام ، به صورت کاملا مردمی تشکیل شده است و برای محقق شدن اهدافش نیاز به کمک و همراهی افراد متخصص و علاقه مند به امام حسین (ع) دارد .

از اهداف بلند مدت این مجموعه جلوگیری از اسلام هراسی و معرفی صادقانه ی واقعه ی عاشوراست که با استفاده از تخصصِ متخصصین خود در حوزه وب سایت و فضای مجازی ، تصویری واقعی از عاشورا و شیعیان امام حسین (ع) در نتایج تصویری جستجوی انگلیسی واژه ی Ashura در موتور جستجوگر گوگل ، به نمایش بگذارد .

برای ارتباط با این مجموعه ی نوپا میتوانید از طریق آدرس ایمیل info@ashura.info و همچنین وب سایت رسمی www.Ashura.info در ارتباط باشید .

کمپین Say Ya Hussain

کمپین Say Ya Hussain

کمپین Say Ya Hussain

کمپین Say Ya Hussain

کلمات کلیدی
نظرات

تبلیغات