جبهه سایبری
درباره ی ما
درباره ی ما
جبهه سایبری - لوگو

وب سایت « جبهه سایبری » در سال نود و دو فعالیت خود را در حوزه ی جنگ نرم شروع کرد و با افتخاراتی نظیر حمایت و پشتیبانی « جنبش تصویری لبیک یا زینب سلام الله » – که توسط یکی از خبرنگاران عزیزِ دوستدار حضرت زینب سلام الله کلید خورد – همراه شد . […]

وب سایت « جبهه سایبری » در سال نود و دو فعالیت خود را در حوزه ی جنگ نرم شروع کرد و با افتخاراتی نظیر حمایت و پشتیبانی « جنبش تصویری لبیک یا زینب سلام الله » – که توسط یکی از خبرنگاران عزیزِ دوستدار حضرت زینب سلام الله کلید خورد – همراه شد .

بعد از آن به دلایل متعددی که مانع حیات این وب سایت بود ، به امید بازگشتی دوباره و شروعی قدرتمند تر موقتا غیرفعال شد .

« جبهه سایبری » با هدف حضور مؤثر در فضای مجازی و فعالیت قدرتمند در جنگ نرم ، توسعه و اصلاح فرهنگ در ایران و شناساندن مفاهیم اسلامی و انسان دوستانه به دنیا به خصوص جوامع غربی ، دوباره کلید خورده و جان تازه ای گرفته است .

ما در جبهه سایبری سعی داریم با سازماندهی نیروهای متخصص مؤمن و انقلابی و در صورت امکان ، آموزش افراد علاقه مند به جهت ارتقاء سطح تخصص نیرو های مؤمن ، بعد از شناسایی مسائل و مشکلات روز جامعه و خلاء های موجود در فضای مجازی ، پروژه هایی را با دقت و حساسیت بالا کلید زده با فعالیت ویژه در حوزه ی تعیین شده ، گامی مؤثر در اعتلای فضای فرهنگی کشور و پر کردن خلاءهای موجود در فضای مجازی برداریم .

باشد که دغدغه های فرهنگیمان به بار بنشیند و حضورمان مثبت واقع شود .

تبلیغات